Gaminame raktus Audi automobiliams

Kategorija:

Aprašymas

AUDI vairuotojai yra vokiškos kokybės žinovai. AUDI automobiliai, pasižymintys patikimumu, yra įrengti pagal aukščiausius saugumo standartus. Tokio automobilio vairuotojas jaučiasi saugiai ir už vairo, ir palikdamas jį priparkuotą.

AUDI automobiliai yra apsaugoti nuo nuvarymo papildomu įrenginiu – imobilizatoriumi. Šis įrenginys randasi automobilio valdymo bloke. Kiekviename rakte yra unikaliai užprogramuotas lustas, kuris nuskaitomas paleidžiant variklį. Jeigu kodas nesutampa, automobilis neužsives.

Gaminant AUDI rakto kopiją svarbu ne tik atkartoti rakto geometrinius matmenis, bet ir užprogramuoti elektroninį lustą. Jei raktas būna pamestas, išgauname imobilizatoriaus kodą naudodami specializuotą įrangą.

Suprantame, kad automobilio rakto praradimas kainuoja ne tik pinigus. Situacijos, kai vairuotojas negali atrakinti automobilio, pasitaiko visiškai ne laiku ir kelia daug streso. Teikiame avarinio automobilio atrakinimo paslaugas. Padėsime jums greitai atrakinti automobilį, sutvarkysime nusidėvėjusį automobilio raktą ir, esant poreikiui, pagaminsime rakto kopiją. Mūsų specialistai taip pat patars, kaip ateityje išvengti panašių nemalonumų.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Gaminame raktus Audi automobiliams”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *