Kas yra MUL-T-LOCK?

Dauguma automobilių savininkų savo geležinio žirgo apsaugai naudoja signalizaciją su grįžtamuoju ryšiu arba palydovinę apsaugos sistemą. Bet kokiu atveju, šiuolaikiniai įsilaužėlių techniniai įrenginiai leidžia nusikaltėliams pagauti automobilio rakto signalą ir sukurti uždegimo raktų kopijas. Tokiais atvejais vairuotojams gali pagelbėti MUL-T-LOCK. Mūsų kompanija siūlo klientams iš Lietuvos automobilio atrakinimo paslaugas. Šiame straipsnyje yra išdėstyta MUL-T-LOCK esmė ir veikimo principas.

Automobilių mėgėjų dėmesiui

Pavadinimas MUL-T-LOCK yra kilęs iš kompanijos pavadinimo. Ši kompanija yra įsikūrusi Izraelyje r gamina užraktus automobiliams. Dabar pavadinimas MUL-T-LOCK vartojamas kalbant apie automobilio apsaugos mechanizmus, kurie blokuoja transporto priemonės pavaros dėžės darbą.

Senesni modeliai buvo gana masyvūs mechanizmai, kurie fiksuodavo automobilio pavarų dėžės valdymo trauklę nejudamojoje padėtyje metalinės kabės pagalba. Vėliau rinkoje pasirodė kompaktiški užraktai su kaištiniu mechanizmu. Šiuo metu jau yra sukurti universalūs įrenginiai, kurie leidžia blokuoti ir pavarų dėžę, ir vairo kolonėlę.

Šiuolaikinių MUL-T-LOCK užraktų veikimo principas yra vienodas. Visų pirmą atliekamas technologinės angos išpjovimas pavarų dėžėje, o paskui pro šią angą į pavarų dėžę įvedamas kaištinis mechanizmas, kuris užrakinamas ir atrakinamas rakto pagalba. Taigi, nusikaltėlis, kuris sugebėjo patekti į transporto priemonę ir užvesti variklį, negalės pajudėti iš vietos, nes valdymo trauklė liks užblokuota. MUL-T-LOCK rakto skylutė paprastai išsidėsto ant pavarų dėžės šoninės konsolės arba tarp sėdynių. Norėdamas rasti nepastebimą angą, pašalinis asmuo turės sugaišti nemažai laiko. MUL-T-LOCK raktai yra gaminami ne pagal šabloną, o individualiai, atsižvelgiant į pavarų dėžės techninius parametrus. Taigi, nusikaltėlis negalės išlaužti spyną naudodamas standartinius visrakčius. Susidūrusiam su daugybe kliūčių piktadariui belieka tik trauktis. Aukštųjų technologijų prietaisas yra ypač naudingas vairuotojams, kurie išvykdami kelioms dienoms palieka automobilį kieme. Mūsų kompanija siūlo automobilių savininkams iš Vilniaus automobilio avarinio atrakinimo paslaugas.