Avarinis automobilio atrakinimas Vilniuje 24/7

Avarinis automobilio atrakinimas Vilniuje +37060451507

Negalėjimas atrakinti automobilio – situacija, pasitaikanti žymiai dažniau, nei gali pasirodyti. Šią problemą gali sukelti daugybė priežasčių, o susiduriama su ja dažniausiai netikėtai ir nelaiku. Žinome, kiek streso sukelia šis nemalonumas. Todėl siūlome greitą sprendimą – avarinį automobilio atrakinimą.

Automobilis gali neatsirakinti dėl įvairiausių priežasčių, ir visoms joms esame pasiruošę. Mūsų komanda dirba kruopščiai, greitai ir atsakingai. Sudėtingiausių atvejų tvarkymas neužtrunka ilgiau nei 30 minučių. Mums sutvarkius net bjauriausią spynos gedimą, neliks nei žymės, primenančios nemalonų atsitikimą.

Į mus galite kreiptis bet kuriuo paros metu, šiokiadieniais, savaitgaliais ir švenčių dienomis. Padėsime jums tada, kai to labiausiai reikia.

Kada kreiptis avarinio automobilio atrakinimo?

Spynoje lūžęs raktas, neveikiantis pultelis, ar suveikęs centrinis užraktas – tik kelios situacijos, kada gali prireikti avarinio atrakinimo. Tai gedimas, kuris atrodo lengvai pataisomas, tačiau be specialisto priežiūros galima netyčia pabloginti situaciją. Galimi tiek mechaniniai, tiek elektroniniai gedimai:

  • Užvedimo spynelės ar durelių mechanizmo sugadinimas;
  • Automobilio saugos sistemos gedimas.

Be abejo, pasitaiko atvejų, kai vairuotojas gali atrakinti automobilį be specialisto atvykimo į vietą. Todėl teikiame konsultacijas telefonu. Pasitikėdami mumis, jūs randate greitą neatidėliotinos problemos sprendimą, bei išvengiate papildomų išlaidų ir rūpesčių.

Kokiais būdais įmanomas avarinis automobilio atrakinimas?

Avarinis automobilio atrakinimasvarinio automobilio atrakinimo prireikia dėl daugybės priežasčių, ir visoms joms mes pasiruošę. Esame srities specialistai, naudojame tik profesionalią ir sertifikuotą įrangą.

Atvykę į vietą, greitai atrakinsime mechaninę spyną sertifikuotu visrakčiu. Jei užvedimo spynelėje ar duryse įstrigo nulūžęs raktas, su juvelyro kruopštumu pašalinsime jį, nepažeidę spynos. Sudėtingesniais atvejais pašalinti nulūžusį raktą panaudojame pneumatines pagalvėles.

Jei problema ne mechaninio pobūdžio, ją išspręsime taip pat greitai. Dažnai automobilis neatsirakina, nes neveikia valdymo pultelis, ar automobilio akumuliatorius yra išsikrovęs. Šios problemos yra greitai atpažįstamos ir sutvarkomos.

Kategorija:

Papildoma informacija

Color

Blue

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Avarinis automobilio atrakinimas Vilniuje 24/7”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *