Paskelbta Pakomentuoti

BMW: Inovacijų ir meistriškumo šimtmetis

BMW: Inovacijų ir meistriškumo šimtmetis

BMVM palikimas

Kai kalbama apie prabangius automobilius, nedaugelis vardų kelia tokį susižavėjimą ir pagarbą kaip BMW. Nuo kuklios pradžios iki dabartinio pasaulinės ikonos statuso – BMW turi turtingą istoriją, kupiną naujovių ir meistriškumo.

Žvilgsnis į BMW praeitį

„Bayerische Motoren Werke AG”, arba BMW, įkurta 1916 m., Pirmojo pasaulinio karo metais pradėjo gaminti lėktuvų variklius. Tačiau tik 1928 m. BMW įžengė į automobilių pasaulį, pagamindama legendinį BMW 3/15. Taip prasidėjo kelionė, kuri iš naujo apibrėžė automobilių pramonę.

Inovacijų pagrindas

BMW visada buvo inovacijų priešakyje. Septintajame dešimtmetyje su BMW 1500 jie pasauliui pristatė sportinio sedano koncepciją. Septintajame dešimtmetyje gimė kultinis 3 serijos BMW – automobilis, kuris savo klasėje nustatė našumo ir valdymo standartus.

Vienas svarbiausių BMW momentų – 1994 m. išleistas 7 serijos BMW su naujoviška „iDrive” sistema. Ji tapo lūžio tašku automobilių technologijų srityje, nes vairuotojams tapo lengviau nei bet kada anksčiau valdyti įvairias automobilio funkcijas.

BMW įsipareigojimas siekti tvarumo

Pasaulyje susiduriant su aplinkosaugos iššūkiais, BMW ėmėsi lyderio vaidmens kuriant tvarius transporto sprendimus. Jie pristatė elektrines ir hibridines transporto priemones su „BMW i” sub-ženklu, taip parodydami savo atsidavimą ekologiškesnei ateičiai.

FAQ

Kuo BMW išsiskiria iš kitų prabangių prekių ženklų?

BMW atsidavimas „Ultimate Driving Machine” filosofijai reiškia, kad jie teikia pirmenybę našumui ir tikslumui. Jų automobiliai sukurti taip, kad suteiktų jaudinančią vairavimo patirtį.

Kodėl turėčiau rinktis BMW automobilį?

BMW siūlo platų modelių asortimentą, atitinkantį įvairius pageidavimus. Nesvarbu, ar ieškote sportiško sedano, prabangaus visureigio, ar ekologiško elektromobilio, BMW jums padės.

Potencialo išlaisvinimas

Bendrovėje automobiliu-atrakinimas.lt suprantame BMW vertę ir esame čia, kad padėtume jums maksimaliai išnaudoti savo nuosavybės galimybes. Mūsų paslaugos apima:

Avarinis automobilio atrakinimas 24 valandas per parą

Nelaimingi įvykiai gali ištikti bet kuriuo metu, o kartais gali nutikti taip, kad nebegalite atsirakinti savo automobilio. Mūsų komanda pasiruošusi padėti jums 24/7. Naudojame saugius ir profesionalius metodus, kad atrakintume jūsų automobilį nepadarydami jokios žalos. Avarinis automobilio atrakinimas būtinas, kai:

  • Jūs užrakinote raktus automobilyje.
  • Pametėte raktelius ir jums reikia nedelsiant patekti į automobilį.
  • Nusėdo akumuliatorius ir nereaguoja pultas.
  • Durų spynelė neveikia, o kitaip patekti į automobilį nėra galimybės.
  • Automobilis užvestas, tačiau suveikė centrinis užraktas.
  • Nulaužtas raktas užvedimo spynelėje ar durelėse.

BMW automobilių raktų gamyba

Jei jums reikia atsarginio rakto arba pametėte raktą, galime pagaminti naują raktą jūsų BMW automobiliui. Mūsų raktininkai yra įgudę gaminti aukštos kokybės raktus, kurie sklandžiai veikia su jūsų automobilio spynelėmis ir užvedimu.

Raktų programavimas

Šiuolaikiniai BMW automobiliai turi pažangias atrakinimo ir užvedimo sistemas. Jei jums reikia perprogramuoti raktelį arba padėti įsigyti naują, mūsų specialistai gali užtikrinti, kad jis būtų tinkamai užprogramuotas jūsų automobilyje ir jums būtų suteikta galimybė naudotis juo be rūpesčių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *