Paskelbta Pakomentuoti

„Pontiac” atgaivinimas: Per laiką ir naujoves

"Pontiac" atgaivinimas: Per laiką ir naujoves

Automobilių pasaulyje tik keli vardai kelia tokį susižavėjimą kaip „Pontiac”. Šis prekės ženklas turi istoriją, kurioje pasakojama apie inovacijas ir palikimą, palikusį neišdildomą pėdsaką automobilių pramonėje.

Atsiradimas ir pirmosios dienos

1926 m. „General Motors” įkurtas Pontiacas buvo pavadintas Otavos vado, kuris garsėjo kaip sąjungininkas su prancūzais kovoje dėl Didžiųjų ežerų regiono kontrolės, vardu. Nuo pat pradžių „Pontiac” išsiskyrė tuo, kad gamino ne tik patikimas, bet ir išskirtinį stiliaus pojūtį turinčias transporto priemones.

Amerikietiškas raumeningumas ir GTO era

1960-ieji tapo „Pontiac” aukso amžiumi, kai buvo pristatytas GTO – kultinis „muscle car” automobilis, tapęs ištisos kartos simboliu. Galingas V8 variklis ir nepakartojamas dizainas pavertė GTO amerikietiškų raumenų ir našumo simboliu.

Erą suformavusios naujovės

„Pontiac” buvo kelių novatoriškų automobilių technologijų priešakyje. Nuo pirmojo masinės gamybos variklio su viršutiniais vožtuvais iki „Wide-Track” važiuoklės – „Pontiac” nuolat plėtė automobilių pasaulio galimybių ribas.

Legenda gyvuoja toliau

Nors „Pontiac” prekės ženklas nebegaminamas, jo dvasia tebegyvuoja entuziastų ir kolekcininkų širdyse visame pasaulyje. Pontiac palikimas ir toliau įkvepia šiuolaikinių automobilių dizainą ir inžineriją.

Mūsų paslaugos

Net ir patikimiausios transporto priemonės gali atsidurti netikėtose situacijose. Štai čia mes ateiname į pagalbą.

24/7 avarinis automobilio atrakinimas: Gelbėtojas kelyje

Įsivaizduokite tokį scenarijų: ką tik grįžote po ilgos darbo dienos ir supratote, kad automobilio raktus užrakinote automobilio viduje. Jau vėlu, o šalia nėra nieko, kas galėtų padėti. Štai čia įsikiša mūsų visą parą veikianti skubi automobilio atrakinimo paslauga.

Mūsų apmokytų specialistų komanda turi naujausias priemones ir metodus, kad saugiai ir greitai atrakintų jūsų automobilį ir užtikrintų, jog akimirksniu vėl galėsite grįžti į kelią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *