Paskelbta Pakomentuoti

Viskas apie „Suzuki”

Viskas apie "Suzuki"

„Suzuki” – automobilių meistriškumo sinonimas – turi turtingą istoriją, išaustą iš naujovių ir pažangaus mąstymo. Leiskitės su mumis į jaudinančią kelionę po šio kultinio prekės ženklo evoliuciją.

Žvilgsnis į „Suzuki” šaknis

1909 m. Michio Suzuki padėjo pagrindus „Suzuki Loom Works” – nedidelei audimo staklių gamybos įmonei Hamamatsu mieste, Japonijoje. Greitai 1952 m. „Suzuki” įžengė į automobilių rinką su modeliu „Power Free”, taip pradėdama savo nenugalimą veiklą automobilių pasaulyje.

Revoliucija keliuose

„Suzuki” įsipareigojimas plėsti ribas ir diegti naujoves išskyrė ją iš kitų. Lengvas ir kompaktiškas „Suzuki Fronte” šeštajame dešimtmetyje iš naujo apibrėžė važiavimą mieste, įtvirtindamas „Suzuki” reputaciją dėl degalų naudojimo efektyvumo, patikimumo ir pažangiausių technologijų.

„Suzuki” nematyti stebuklai

Ar žinojote, kad „Suzuki” gamina vienus iš geriausiai pasaulyje parduodamų motociklų? Greičiu garsėjantis „Suzuki Hayabusa” liudija „Suzuki” įsipareigojimą siekti meistriškumo.

Avarinio automobilio atrakinimo paslauga

Įsivaizduokite, kad esate užsirakinę savo „Suzuki”, o rakteliai yra nepasiekiami. Nebijokite! Mūsų avarinės automobilio atrakinimo paslaugos užtikrina greitą ir nesudėtingą prieigą, todėl greitai grįšite į kelią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *