Paskelbta Pakomentuoti

„Volvo”: Kelionė per laiką ir saugumą

"Volvo": Kelionė per laiką ir saugumą

„Volvo” – saugumo, patikimumo ir skandinaviško meistriškumo sinonimas – įsirėžė savo pėdsaką automobilių pasaulyje. Leisdamiesi į kelionę po šio prekės ženklo istoriją, atskleisime keletą įdomių aspektų, dėl kurių „Volvo” tapo automobilių ikona.

„Volvo” šaknys

1927 m. Geteborge, Švedijoje, įkurta „Volvo” iš pradžių daugiausia dėmesio skyrė guolių gamybai. Tačiau netrukus bendrovė perjungė pavarą ir perėjo į automobilių sritį. 1927 m. nuo gamybos linijos nuriedėjo pirmasis „Volvo” automobilis ÖV4, kuris tapo legendinės kelionės pradžia.

Saugumo pionieriai

„Volvo” buvo ir yra automobilių saugos pionierius. 1959 m. jie pristatė trijų taškų saugos diržą – dabar jau universalią saugos priemonę, išgelbėjusią daugybę gyvybių visame pasaulyje. Bėgant metams šios markės įsipareigojimas užtikrinti saugumą tik stiprėjo, o tokios naujovės, kaip apsauga nuo šoninio smūgio, oro pagalvės ir susidūrimų išvengimo sistemos, tik dar labiau sustiprėjo.

Inovacijos ne tik saugos srityje

Be saugumo, „Volvo” pirmauja ir technologijų pažangos srityje. Jų atsidavimas aplinkos tausojimui akivaizdus jų elektra varomuose ir hibridiniuose modeliuose. Pavyzdžiui, „Volvo XC40 Recharge” yra jų įsipareigojimo kurti ekologiškesnę ateitį pavyzdys.

„Volvo” įtaka šiuolaikiniam vairavimui

Volvo palikimas neapsiriboja praeitimi – jis ir toliau formuoja vairavimo dabartį ir ateitį. Nuo pažangiausių technologijų iki elegantiško dizaino – „Volvo” įtaka yra visur.

Mūsų ryšys su „Volvo” meistriškumu

Įmonėje automobiliu-atrakinimas.lt vertiname „Volvo” įsipareigojimą siekti meistriškumo ir prie jo prisidedame. Nors nesame „Volvo”, mus vienija aistra teikti aukščiausio lygio paslaugas, kad pagerintume jūsų vairavimo patirtį. Susipažinkite su mūsų paslaugomis:

Avarinis automobilio atrakinimas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę

Atraskite ramybę, kurią suteikia mūsų visą parą teikiamos avarinio automobilio atrakinimo paslaugos. Nesvarbu, ar jūsų raktas nulūžo spynelėje, ar automobilis užrakintas su įjungtu varikliu, ar sugedo durelių spynelė, mes pasirūpinsime jumis.

Pavyzdžiai kada skambinti dėl skubaus automobilio atrakinimo:

  • Raktas nulūžo spynelėje
  • Automobilis užvestas, tačiau suveikė centrinis užraktas
  • Neveikia durų spynelė
  • Išsikrovė automobilio akumuliatorius, ir nuotolinio valdymo pultelis nereaguoja
  • Automobilio raktelį užrakinote automobilyje

Kai pasinersite į „Volvo” pasaulį, nepamirškite, kad automobiliu-atrakinimas.lt yra čia tam, kad užtikrintų sklandų ir saugų jūsų vairavimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *